تیم کاری نماشویی پیمانکاری قاسمی

با بهترین امکانات ممکن و استفاده از دستگاه های پیشرفته نماشویی و با مصالح عالی و استفاده از مواد نانو در پایان کار برای دوام و تمیزی بیشتر و تحویل کار به بهترین شکل در سراسر تهران و کرج و استان های دیگر خدمت شما می باشد.

سابقه فعالیت تیم کاری ما در متراژها و مکان های مختلف و استفاده از نیروی کار متخصص باعث شده است تا همواره به تضمین خدمات خود بی اندیشیم.

نماشویی اصطلاحی است که برای نماشویی شست شوی نمای ساختمان استفاده میشود،امروزه با وجود الاینده های موجود در هوا ،دود و گرد و غبار و همچنین کاهش کیفیت نمای سنگ ساختمان ها و کدر شدن در گذر زمان، لزوم شست شوی دوره ای نمای ساختمان ها در کلان شهرها احساس میشود.

در بسیاری از ساختمان های نوساز نیز مشاهده میشود بعد از پایان پروژه عمرانی ،نما چهره ی زشت و ناپسندی به خود میگیرد و دلیل آن باقی ماندن سیمان در هنگام سنگ کاری است و در این هنگام بهترین کار استفاده از نماشویی است تا زیبایی و جذابیت را به ساختمان بازگرداند.

یکی از مزایای مهم نماشویی ترمیم سنگ نمای ساختمان است که ترک خورده ویا در طول سالها از بین رفته است.

یکی از عمده مشکلاتی که در صورت به تعویق انداختن نماشویی دوره ای رخ می دهد ریزش سنگ های نما و از بین رفتن کیفیت ان است زیرا الودگی هوا ، جرم و وجود الاینده ها باعث میشود تا سنگ ها شکننده شده و با گذر زمان هزینه ترمیم افزایش یابد.

انواع نماشویی و روند کار

به طور کلی نماشویی با دستگاه سندبلاست(واتر سندبلاست)،واتر جت و…انجام میشود و افراد با توجه  به وضعیت ساختمان از روش های زیر برای نماشویی استفاده می کنند:

 • استفاده از داربست برای شستن نما
 • به کارگیری طناب در نماشویی
 • استفاده از کمربند محافظ

لازم به ذکر است که نماشویی یکی از سخت ترین کارهای دنیاست زیرا علاوه بر حساسیت کار، تجربه و احتیاط لازمه کار است و افرادی که عملیات نماشویی را انجام می دهند باید دارای تخصص باشند.

در روش های که ذکر شد،استفاده از داربست امنیت بالاتری نسبت به دو روش فوق دارد زیرا علاوه بر تکیه گاهی که داربست ایجاد می کند یک کمربند محافظ نیز به کار گرفته می شود تا تعادل به وسیله کمربند حفظ شود.

نماشویی - قیمت نماشویی - نماشویی با طناب
نماشویی پیمانکاری قاسمی

روش های شست شوی نما

در نماشویی سه روش به کار گرفته میشود که به اختصار توضیح خواهیم داد:

در روش اول شست شو با اب انجام میشود زیرا جرم و کثیفی زیادی وجود ندارد و با استفاده از اب، نما زیبایی خود را به دست می اورد.

در روش بعدی استفاده از اب و سیلیس است که لکه ها و جرم های سخت را با ان شست شو می کنند.

روش سوم که کارایی ان برای از بین بردن ماسه شسته و تمیزی گرانیت و برخی از سنگ ها می باشد ودر ان از اسید استفاده میشود و در اصطلاح به ان اسیدشویی می گویند.

پیچ و رولپلاک نمای ساختمان

بحث دیگری که در نما مطرح است پیچ رولپلاک کردن سنگ نما است اگر بخواهیم به طور عامیانه بیان کنیم این کار برای نگه داشتن سنگ در نما استفاده میشود و سنگ به وسیله پیچ مخصوص در داخل نما سفت و مستحکم می شود.

پیچ و رولپلاک زمانی استفاده می شود که احتمال سقوط سنگ از نمای ساختمان وجود دارد و در بسیاری از ساختمان ها این مشکل مشاهده می شود و تنها راه حل ان استفاده از پیچ و رولپلاک  سنگ در ساختمان است.

دقت کنید که بعد از عملیات پیچ و رولپلاک در سنگ با استفاده از بتونه کاملا هم رنگ سنگ شده و هیچ اثری از پیچ و رولپلاک مشاهده نمیشود و زیبایی نما کاملا حفظ میشود.

هزینه و قیمت نماشویی

تعرفه و قیمت نماشویی به عوامل مختلفی بستگی دارد که در این بخش به چند مورد از ان اشاره می کنیم، البته لازم به ذکر است که برای تعیین دقیق قیمت نیاز به حضور در محل می باشد.

اولین مسئله که در این بحث مطرح است موضوع ارتفاع می باشد به گونه ای که باید مشخص گردد که برای شست شوی نما نیاز به داربست است یا بدون وجود داربست نیز می توان عملیات نماشویی را انجام داد ویا اینکه ارتفاع ساختمان در چه میزانی است که این موارد در بحث قیمت گذاری شست شوی نما موثر است.

یکی از مهمترین مواردی که در تعرفه و قیمت نماشویی موثر است بحث سنگ مصرفی در نمای ساختمان است که متناسب با ان قیمت نماشویی ساختمان تعیین میشود و با حضور در محل و بررسی ان و مواد مورد نیاز برای شست وشوی نما پروژه مربوطه با توافق طرفین شروع میشود.

وجود اب و همچنین برق سه فاز در ساختمانی که قرار است نماشویی انجام شود حائز اهمیت می باشد.

بحث دیگری که در قیمت نماشویی تاثیر زیادی دارد بحث میزان کثیفی و عمر سنگ است که این مورد نیز در تعیین قیمت شست شوی نما بررسی شده و کارفرما با تایید موارد ذکر شده موافقت خود را اعلام می کند.

یکی از مواردی که باید در موضوع هزینه نماشویی به ان اشاره کنیم بحث ترمیم سنگ نما می باشد که تاثیر به سزایی در امر هزینه و تعرفه شست شوی نمای ساختمان دارد و در صورت تایید کارفرما می توان سنگ هایی که در گذر زمان از بین رفته اند و یا کیفیت خود را از دست داده اند را کاملا ترمیم کرد.

اما نکته ای که قابل ذکر می باشد این است که شست شوی نما و پیچ روپلاک کردن سنگ نما یک امر ضروری به حساب می اید و قیمتی که برای نماشویی و پیچ رولپلاک تعیین می شود بسیار به صرفه و مناسب است و پس از پایان کار علاوه بر اطمینان از محکم شدن سنگ نما به وسیله پیچ رولپلاک  و تمیزی بی نظیر نما به وسیله شست شو با مواد و دستگاه مخصوص خواهید دید که هزینه نماشویی که پرداخت کرده اید بسیار موثر بوده است.

نماشویی با نانو -نماشویی ارزان-نماشویی حرفه ای
نماشویی-پیمانکاری-قاسمی

عوامل موثر در قیمت و هزینه پیچ روپلاک سنگ نما

اولین مسئله ای که در مورد هزینه پیچ رولپلاک سنگ نما مورد بررسی قرار میگیرد جنس و مقدار و سایز پیچ و رولپلاکی است که قرار است در نما استفاده شود.

استفاده از داربست در پیچ رولپلاک سنگ نیز بحث دیگری است که قیمت پروژه را تعیین می کند و کارفرما می تواند بستن داربست را نیز به تیم کاری ما بسپارد و این موضوع سبب افزایش هزینه مناسب تری خواهد شد.

وجود برق مورد نیاز و منطقه پروژه نیز در قیمت گذاری پیچ رولپلاک تاثیرگذار است.

بتونه کاری بعد از اتمام پیچ روپلاک و همچنین استفاده از مواد مخصوص برای یک دست کردن رنگ سنگ نیز در صورت نیاز و نظر کارفرما تاثیر گذار است.

مواردی که در این بخش و در مورد قیمت و هزینه پیچ رولپلاک سنگ عنوان کردیم اصلی ترین و مهمترین نکاتی بود که در بحث قیمت گذاری پروژه مطرح است اما مسائل دیگری نیز هستند که پس از تماس و حضور در محل مشخص می شوند.

دلایل و لزوم پیچ رولپلاک سنگ نمای ساختمان

همان طور که در بالا اشاره کردیم پیچ رولپلاک باعث سفت شدن سنگ در نما شده و مانع افتادن ان میشود و از خطرات زیادی جلوگیری می کند زیرا در صورت عدم پیچ رولپلاک سنگ ،  احتمال سقوط ان بر روی عابرین افزایش یافته و عواقب جبران ناپذیری را به بار می اورد.

بعضی از افراد بر این باورند که پیچ رولپلاک ساختمان هزینه بر است اما ما این تضمین را به شما می دهیم که نیروی کار متخصص ما با سالیان طولانی تجربه و انجام پروژه های متعدد با بهترین قیمت ممکن ، کار پیچ رولپلاک ساختمان شما را انجام خواهند داد.

امروزه شرکت ها و تیم های مختلفی در زمینه نماشویی ساختمان بدون داربست فعال می باشند اما نکته ای که قابل اهمیت است و لازم می دانیم به ان اشاره کنیم وجود داربست در شستن نما است که باعث می شود تا هم عملیات نما شویی به نحو احسن انجام شود و هم از خطرات احتمالی جلوگیری شود زیرا نماشور تسلط و تعادل کافی را بر روی داربست را دارد.

 البته تیم کاری ما انتخاب نماشویی با داربست یا بدون داربست و با طناب را به عهده کارفرما می گذارد و برای انجام هر کدام ، امادگی کامل و تجهیزات لازم را دارد.

نماشویی ساختمان-نماشویی شیشه-نماشویی صنعتی
نماشویی-پیمانکاری-قاسمی
 • در این بخش قصد داریم نماهای مختلفی که در ساختمان ها به کار می رود را بررسی کرده و نکاتی را در باب نماشویی هر کدام ذکر کنیم:

استفاده از نمای فریم لس (نمای شیشه ای )

فریم لس یکی از نماهای بسیار پر کابرد در صنعت ساختمان سازی است و دلیل ان زیبایی ظاهری و یک دست شدن نما می باشد که مزایای بی نظیری را در بر می گیرد ، در این مورد نماشویی با طناب انجام میشود البته از داربست نیز می توان استفاده کرد.

نمای فریم لس معمولا در ابعاد و طرح های مختلف در ساختمان ها اجرا می شود اما در بحث شستشوی نما تفاوتی نمی کند که نمای فریم لس به چه شکل و طرحی است.

نمای کامپوزیت

کامپوزیت ورقی از الومینیوم است که در ابعاد و طرح و رنگ های مختلف در نماها به کار می رود و امروزه رواج زیادی در شهرهای مختلف کشور پیدا کرده است و دلیل ان خاص بودن نما و سبکی و اجرای راحت تر ان است.

نکته ای که در مورد نمای کامپوزیت قابل ذکر است بحث نماشویی است که باید حتما سالانه انجام شود تا کیفیت نما به حالت ایده ال خود برسد.

نمای سنگ

در معرفی این نما باید خدمت تان عرض کنیم که تاریخچه و پیشینه طولانی تری نسبت به نماهای دیگر دارد و امروزه نیز جایگاه ویژه ای در ساختمان سازی پیدا کرده است و تنوع جنس و رنگ ان بالاست برای مثال از سنگ های دهبید ، تراورتن ، رومی  و در مواردی گرانیت دراین نوع نما استفاده میشود.

پس از مدتی این نوع سنگ ها به دلیل ساختار و جنس ، کیفیت خود را از دست داده و نیاز به نماشویی در نمای ساختمان احساس میشود.

ماسه شسته طرح دار

این طرح که ظاهر بسیا زیبایی به نمای ساختمان می دهد از ترکیب چندین رنگ از جمله سفید ، قرمز ، قهوه ای ، نارنجی و .. تشکیل شده است و قبل از اجرای نمای ماسه شسته ،  سیمان سفید یا سیاه  با پودر سنگ مخلوط شده و سنگ ریزه ها در ان کار گذاشته شده و با استفاده از فوم و مصالح مخصوص روی نمای ساختمان کشیده می شود و با اینکار نمای ساختمان در طرح و رنگ مختلف نمایان میشود.

اما نکته ای که وجود دارد این است که نمای ماسه شسته بعد از مدتی توسط باران اسیدی و الاینده ها کیفیت خود را از دست می دهد و تنها راه حل بازگشت به حالت اولیه استفاده از نماشویی نمای ساختمان است.

نمای رنگ شده یا استر شده

در این نما پس از سیمان کاری و استفاده از پودر سنگ ، رنگ های مورد نظر زده میشود که در طرح های زیبا مشاهده میشود اما این نما نیز پس از مدتی نیاز به شستشو دارد.

یکی از زوایای جالب این حوزه کاری سوالات متنوعی است که ذهن افراد را قبل از اقدام برای اجرا درگیر می کند و شاید بتوان گفت که همین موضوع یک عامل بازدارنده به دلیل اگاهی پایین است.

در نماهایی که رنگ شده اند ، حساسیت کار کمی بالاتر است و میزان فشار ابی که در سطح وارد می شود باید کنترل شده باشد و معمولا از دستگاه واترجت برای نماشویی استفاده می شود ، اما این استدلال که حتما نیاز است که از این دستگاه استفاده شود تعبیر درستی نیست و عوامل مختلفی در انتخاب نوع شستشو موثر است.

تلاش پیمانکاری قاسمی

این است که بدون بازدید و تحلیل کارشناسی هیچ گونه نظری در جهت مراحل کار ارائه ندهد ، زیرا بدون شک نتیجه کار ملتزم دقت در تک تک مراحل اجرای نماشویی ساختمان است.

نمای سرامیکی یا کاشی

در برخی مکان ها نماهایی به چشم میخورد که شباهت زیادی به سنگ دارند اما دارای ظرافت بیشتری نسبت به سنگ هستند که در این نوع نما از سرامیک یا کاشی طرح دار استفاده شده است که این نوع نما نیز برای به دست اوردن کیفیت و از بین رفتن چرک و کثیفی نیاز به نماشویی دارد.

شست شوی نمای اجری

یکی از قدیمی ترین نماهایی که از گذشته های دور در ساختمان ها استفاده میشد ،  نمای اجری می باشد که علاوه بر طرح و رنگ متناسب با محیط ، باعث جذابیت نما میشود.

البته نمای اجری امروزه نیز رونق زیادی در نماسازی دارد و این روند همچنان ادامه دارد.

به طور کلی نمای اجری در دو طرح نسوز که به رنگ قرمز می باشد و اجر معمولی در نما ، استفاده میشود و هر یک قابلیت های خود را دارند.

نمای اجری در مرور زمان به خاطر وجود آلاینده ها و باران های اسیدی دچار چرک و کثیفی شده و کیفیت خود را از دست می دهد و نما دچار ظاهری ناپسند و زشت میشود که این مشکل با نماشویی با مواد نانو و سیلیس کاملا قابل حل می باشد.

در بحث نماشویی ساختمان که در ان از آجر استفاده شده است لزوم استفاده از مواد نانو در پایان کار امری ضروری است و موجب میشود که ماندگاری نمای اجری افزایش یافته و شست شوی نما به بهترین شکل ممکن انجام پذیرد.

معمولا برای شست شوی نمای آجری از دستگاه واتر جت با برق سه فاز استفاده می شود.

تیم کاری ما در زمینه های نماشویی ساختمان و کفسابی در خدمت شما می باشد برای مشاوره و حضور در محل تماس بگیرید.

نماشویی ساختمان-نماشویی با طناب- نماشویی حرفه ای
نماشویی پیمانکاری قاسمی

نماشویی با سندبلاست

روش نماشویی با سندبلاست به تازگی برای از بین بردن انواع جرم کثیفی از نمای ساختمان جایگزین روش نماشویی با واتر جت شده است.

واتر سندبلاست اصطلاحی است که برای دستگاه پاشنده ی سیلیس و سایر ذرات ساینده همراه اب با فشار بسیار بالا به کار می رود که هدف از انجام این کار می تواند از بین بردن یک لایه جرم کثیفی و حتی رنگ سطح مورد نظر در سطح ساختمان باشد.

عواملی بسیار وجود دارند که سبب ایجاد جرم و کثیفی روی نمای ساختمان می شوند و هر چقدر که میزان عمر ساختمان نیز بالاتر رفته باشد از بین بردن و برطرف کردن کثیفی از روی نما برای بازگرداندن نما به حالت اولیه بسیار دشوار تر و زمان بر خواهد بود.

در خصوص مواجه با نمای های بسیار کثیف و نمای ساختمان های قدیمی که جرم و کثیفی  روی انها نتیجه ی سال ها عمر نما است ، دستگاه واترجت قدرت کافی برای از بین بردن کامل کثیفی و جرم از نما را نخواهد داشت.

مقایسه دستگاه واتر سندبلاست و واترجت برتری روش نماشویی سندبلاست را از لحاظ قدرت و کیفیت نهایی کار اثبات می کند.دستگاه واتر سند بلاست بر خلاف واتر جت برای راه اندازی نیازمند برق سه فاز خواهد بود.

همانطور که بیان شد در روش نماشویی با سندبلاست از برق سه فاز استفاده می شود و این عامل سبب شده تا اب خروجی از دستگاه بسیار پر قدرت باشد ، به نحوی که حتی می تواند جرم را از بین درز ها ی نما خارج کرده و شستشو دهد.

نماهای که از جنس اجر(اجر سه سانتی) و یا سنگ می باشند قدرت بالایی در جذب و ذخیره جرم و کثیفی به خود نسبت به سایر نما ها دارند و برای رفع ان نیاز است تا براساس جنس نما سیلیس همراه اب به روش نماشویی با سندبلاست روی سطح نما پمپاژ شود.

نماشویی ساختمان با سندبلاست
نماشویی پیمانکاری قاسمی

سیلیس نیز دارای انواع مختلفی می باشد که براساس جنس نما توسط فنی کاران نماشویی مورد استفاده قرار می گیرد.برای نماهای اجری استفاده از سیلیس دانه درشت مناسب تر و نتیجه ای مطلوب تری را به همراه خواهد داشت.

 نحوه ی استفاده از سیلیس در روش نماشویی با سندبلاست به این صورت می باشد که سیلیس در قسمت خروجی نازل به اب اضافه می شود و مخلوطی از اب و سیلیس به سطح نما پمپ می کند.

نسبت مخلوط اب و سیلیس خروجی از بخش انتهایی دستگاه ، کاملا کنترل شده است و در روش نماشویی با سندبلاست در هر قسمت از نما به میزان مورد نیاز برای رفع کثیفی ترکیب می شوند.

به خاطر داشته باشید که روش نماشویی با سندبلاست هیچ گونه محدودیت برای اجرا روی انواع نما نداشته و فشار اب خروجی قابل کنترل می باشد و تنها محدودیت در استفاده از این روش نبود برق سه فاز در ساختمان و ساختمان های مجاور خواهد بود.

یکی از نکات قابل تامل در اجرای پروژه های نماشویی ساختمان توسط تیم کاری زرین ساب دارا بودن کارشناسان زبده و کاربلد است که در استفاده از دستگاه و مواد مصرفی مانند نانو ، پولیش و سیلیس کاملا به کمک نیروهای اجرایی می ایند و در پایان نیز یک نتجه فوق العاده را رقم می زنند.

پیشنهاد ما این است که با اگاهی کامل و بهره گیری از اطلاعات موجود در بستر وب برای هر نیازی تصمیم گیری کنید و در بحث طراحی داخلی و خارجی ساختمان های خود ، بدون در نظر گرفتن قیمت های پایین و حتی غیر متعارف بالا ، بهترین گروه کاری را انتخاب کنید.

نماشویی با سندبلاست-نماشویی ارزان - قیمت نماشویی
نماشویی پیمانکاری قاسمی

خدمات نماشویی گروه کاری پیمانکاری قاسمی

 

 • ارائه خدمات نماشویی در تهران
 • خدمات نماشویی در کرج
 • نماشویی با طناب
 • نماشویی بدون داربست و با داربست
 • بهترین قیمت نماشویی ساختمان با بالاترین کیفیت
 • شستشوی نما در تمام مناطق ۲۲ گانه تهران (منطقه۱،منطقه۲،منطقه۳،منطقه۴،منطقه ۵ و…) از جمله:میرداماد، شهرک غرب ، جردن ، قیطریه و زعفرانیه ، تجریش ، سعادت اباد، نیاوران ، آفریقا ، تهرانپارس ، پاسداران ،ولنجک ،  ونک و…
 • خدمات نماشویی با مواد نانو و سیلیس
 • استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های شستشوی نمای ساختمان
 • پیچ رولپلاک نمای ساختمان
 • نماشویی ساختمان و شستشوی نما با کادری مجرب و حرفه ای بدون هیچ نارضایتی در متراژهای متنوع
 • از بین بردن هر گونه چرک و کثیفی بر روی سنگ نما با استفاده از نماشویی با مواد نانو
 • نماشویی انواع نما از جمله : فریم لس ، طرح دار ، نمای اجری ، کامپوزیت ، سنگ و…
 • شستشوی نمای ساختمان با دستگاه های سندبلاست سه فاز
 • استفاده از پولیش در نماشویی ساختمان
 

پولیش در نماشویی ساختمان

پولیش نوعی مواد شیمیایی ، مانند عملکرد واکس است که در جهت افزایش کیفیت نمای ساختمان در پایان شستشو با دستگاه واتر سندبلاست استفاده می شود و تاثیر چشمگیری در نتیجه کار دارد.

استفاده و یا عدم به کارگیری پولیش در نما به عهده کارشناس و در گرو تصمیم کارفرما است و میزان کثیفی و جنس سنگ نما و همچنین هزینه نماشویی ساختمان که در ابتدا در نظر گرفته شده است در انتخاب استفاده از این مواد الزامی می باشد.

پولیش در شستشوی نمای ساختمان مانند یک پاک کننده و جلا دهنده عمل می کند و به دلیل ساختار منحصر به فردی که دارد با سایش در سطح سنگ در واقع یک لایه پوشاننده شفاف کننده با ماندگاری بالا را ایجاد می کند.

نکته ای که لازم است به ان اشاره کنیم این است که انواع سنگ ها قابلیت جذب این مواد را دارند ، اما در شستشوی نمای اجری و تراورتن کاربرد بیشتری دارد که در بخش مقالات به دلایل این موضوع پرداخته ایم.

از جمله کارکردهای پولیش در نماشویی ساختمان بحث ترمیم بخش هایی است که در اثر گذر رمان اسیب دیده اند و نیاز به استفاده از مصالح ندارند و تنها لایه نازکی از ان سطح برداشته شده است.

در ابتدا باید سطح نما به خوبی شست شو شود و هیچ گونه کثیفی در ان باقی نماند و پس از ان از این مواد استفاده شود تا بهترین نتیجه را به ارمغان اورد.

نماشویی ساختمان با نانو - نماشویی - ارزان
نماشویی پیمانکاری قاسمی

نماشویی با نانو

در ابتدای اغاز صنعت نانو در کشور توجه به بخش های مختلف صنعتی و خدماتی برای بهره گیری از این تکنولوژی نوظهور مورد توجه قرار گرفت و شرکت های دانش بنیان زیادی خود را اماده تولید محصولات متنوع در بخش های مختلف کردند.

استفاده نانو در شستشوی نمای ساختمان به حدود یک دهه پیش بر می گردد که یک تاثیر گذاری کم نظیر را رقم زد و یک لایه غیر قابل نفوذ ایجاد کرد که باعث متحیر شدن کارشناسان این حوزه گردید و به راستی که به بخش جدانشدنی این شغل خدماتی تبدیل شد.

تیم پیمانکاری قاسمی

با شرکت های دانش بنیان معتبری جهت تهیه نانو مورد نیاز برای بخش نماشویی خود قرارداد همکاری دارد و تلاش عمده این است که کارفرما مجاب به استفاده از ان برای نمای خود شود.

این ماده در واقع مانع نشست ریزگردها و الاینده ها در لایه های نما می شود و حدود ۵ سال ماندگاری صد در صدی دارد و پس از ان کاهش عملکردی پیدا می کند و لازم است که دوباره در سطح ساختمان اجرایی شود.

قیمت نماشویی ساختمان با نانوکاری افزایش می یابد و هزینه قابل توجهی را به پیش فاکتور می افزاید که در مقابل نتیجه کار به هیچ وجه قابل مقایسه نیست و بدون شک باعث رضایت بالای شما می شود.

بررسی کارشناسی قبل از اجرای پروژه توسط افراد فنی از جمله کارهایی است که کارفرما را مجاب به استفاده از مواد ضروری می کند و متقاعد کردن افراد به دلیل قیمت های پایینی که دیگر گروه ها اعلام می کنند کار سختی است اما برای اگاهی بیشتر همه تلاش خود را می کنیم.

نانو در نماشویی نمای اجری کاربرد بیشتری دارد و این موضوع به دلیل ساختار اجر و قابلیت هایی است که در لایه های خاک رس وجود دارد و به راحتی سبب جذب مواد می شود.

فلسفه نماشویی ساختمان به گونه ای است که نیاز برای اقدامات اولیه در ان در نتیجه کار موثر است و به همین دلیل است که کارشناس فنی قبل از شروع پروژه در محل حاضر می شود تا متناسب با جنس نما توضیحات و اقدامات مورد نیاز را با کارفرما در میان بگذارد.

تاییده های مورد نیاز برای شستشوی نمای ساختمان از سمت مجری و کارفرما و ارتباط موثر از اغاز تا پایان پروژه لازمه موفقیت در این کار خدماتی است که تلاش برای محقق شدن اصولی این موضوع توسط زرین ساب در اولویت می باشد.

پس از تعیین شدن مراحل کار از سمت کارشناس فنی و نوع نماشویی ، که بنا بر موقعیت ساختمان و بودجه و درخواست کارفرما مشخص می شود و افراد فنی در محل حاضر می شوند و اقدامات اولیه را اغاز می کنند و پس از ان پروژه پیش می رود.

تقاضا برای نماشویی ساختمان در کدام مناطق بیشتر است

بیشترین تقاضا در سطح تهران برای نماشویی ساختمان از مناطق شمال و غرب ، اتفاق می افتد و این موضوع به دلیل سطح اقتصادی بالا و زندگی قشر مرفع در این بخش از استان پهناور می باشد.

البته این تعبیر نیز کاملا درست نیست و عوامل متعددی برای ایجاد یک بازار تقاضا نیاز است که به چند مورد از ان ها اشاره می کنیم و در پایان این چند سطر ، متوجه خواهید شد که چرا نماشویی در شمال تهران یا غرب تهران به مراتب درخواست بیشتری را متحمل می شود.

بیشتر شرکت های معتبر و رستوران های لوکس و تالارها و همچنین پاساژهای صاحب نام در شمال و غرب این کلانشهر واقع شده است و یکی دلایل جذب مشتری زیبایی داخلی و خارجی ساختمان می باشد که برای صاحبان این مشاغل نیز این موضوع کاملا روشن و قابل لمس است.

نماشویی و شستن نما با متدهای روز دنیا ، فاکتورهای زیادی را در نمای ساختمان ایجاد می کند و در صورت به کارگیری صحیح ابزار و مواد مصرفی تا سالیان دراز از زیبایی بی نظیری برخورد دار می سازد.

کارشناسان و متخصصان حوزه مربوطه معتقدند که بیرون ساختمان مخصوصا برای مناطق پر رفت و امد و بنگاه های اقتصادی از اهمیت بسیار ویژه و بالایی برخوردار است و درخشش در حین تمیزی از نظر روانشناسی باعث جذب مخاطب به محیط می شود و یک بازاریابی کاملا روانشناختی را ایجاد می کند که نماشویی ساختمان این پارامترها را محقق می سازد.

از طرفی غرب و شمال تهران با دارا بودن تراکم جمعیتی و زیرساختی مناسب سبب سکونت افراد و خانواده هایی شده است که از نظر سطح فرهنگ و اقتصاد در سطح بالایی قرار دارند و از دیدگاه جزئی تر از یک دید اطلاعاتی و اگاهی مناسب تری نسبت یه دیگر قشرها برخوردار هستند که سبب تمایز این مناطق با دیگر قسمت ها شده است و همین مسئله نیز دلیلی است برای ایجاد یک کانال ارتباطی ، جهت تماس و ثبت سفارش برای نماشویی در سطوح عالی که ما را برای حضور پر رنگ در این نقاط پربازده مصمم تر کرده است.

کلمات کلیدی:

نماشویی,نماشویی ساختمان,نماشور,نماشویی در تهران,نماشویی در کرج,قیمت و تعرفه نماشویی,پیچ رولپلاک سنگ,نماشویی ساختمان با طناب,شست شوی نما,نماشویی با داربست,نما شویی بدون داربست,پیچ رولپلاک سنگ نما در تهران و کرج